strona glowna
linki

System gospodarki odpadami komunalnymi na terenie Gminy Poddębice

Informacja

W sprawie harmonogramu wywozu odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Poddębice w 2014 roku

Burmistrz Poddębic informuje, iż od 1 stycznia 2014 roku na terenie Gminy Poddębice będą obowiązywały nowe harmonogramy wywozu odpadów komunalnych.

Oprócz terminów wywozu zmianie ulegnie rejonizacja poszczególnych miejscowości i ulic.

Szanowny Mieszkańcu!

Sejm zobowiązał Gminy do uruchomienia systemu gospodarki odpadami w 2013 r. Zgodnie z nową ustawą o zmianie ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach od dnia 1 lipca 2013 r. Gmina Poddębice przejmie obowiązki właścicieli nieruchomości zamieszkałych w zakresie gospodarowania odpadami komunalnymi.

w sprawie pojemnika przeznaczonego do zbierania przeterminowanych leków

Burmistrz Poddębic informuje, iż przeterminowane leki oraz opakowania po lekach można wrzucać do pojemnika stanowiącego własność Gminy Poddębice, który mieści się w aptece "AESKULAP" przy Pl. Kościuszki 37 w Poddębicach.

Poniżej harmonogram wywozu odpadów komunalnych na terenie miasta i gminy Poddębice:

do góry ^^

Wszystkie prawa zastrzeżone.